0
10:00 – 22:00
Ako sa k nám dostanete
+421 948 98 98 96
Privátny wellnessErgoline soláriumAnticelulitídna a kolagénová terapiaMasáže a terapiePrivátne kryo centrum
Darčekové setyBalíky služiebDarčekové poukazy
TOP značka solárií ERGOLINE

TOP značka solárií ERGOLINE

Kolagén a elastín

Kolagén a elastín

Vitamín D

Vitamín D

Beauty and activation light

Beauty and activation light

SPECTRA najšetrnejšie opaľovanie tváre

SPECTRA najšetrnejšie opaľovanie tváre

Acapulco Ergoline Bluevision Spectra

Acapulco Ergoline Bluevision Spectra

Potrebujete rýchlo viditeľnú a obzvlášť intenzívnu pigmentáciu? Naše horizontálne solárium s najnovšou LED technológiou je pre Vás to pravé. Vďaka modrému svetlu má aktivačný účinok na organizmus a pripravuje pokožku na opaľovanie. Opaľovač tváre má znížené infračervené žiarenie a na pleť tváre pôsobí jemnejšie a príjemnejšie.

Solárium má vďaka modrému svetlu aktivačý účinok na organizmus a pripravuje pokožku na opaľovanie. Opaľovač tváre má znížené infračervené žiarenie a na pleť tváre pôsobí jemnejšie a príjemnejšie. 

Na ergonomickom ležadle budete v dokonalom pohodlí a vaše opálenie bude dokonale rovnomerné aj bez vrtenia a krútenia sa. 

 

 

caribic ergoline sunrise

Vertikálne solárium poskytuje prirodzené a bezproblémové opálenie s dodatočnou starostlivosťou o pleť. Kombinácia UV svetla a červeného Ergoline Beauty Light zaručuje žiarivé a dlhotrvajúce opálenie so súčasnou starostlivosťou o pleť. 

V oblasti tváre a dekoltu sú špeciálne LED diódy, ktoré Vám vyčarujú zamatovú pokožku a žiarivú pleť, podporia tvorbu kolagénu a zredukujú vrásky. Z dostupných opaľovacích programov si môžete navoliť program, ktorý je Vám šitý na mieru. 

Solárium navyše disponuje vibrashape podložkou, ktorá dokáže za 10 minút simulovať až 20 tisíc krokov. 

caribic ergoline sunrise

 

 

MAYA BAY ERGOLINE FUSION SPECTRA

MAYA BAY ERGOLINE FUSION SPECTRA

Moderný horizontálny hybrid prvýkrát kombinuje aktivačné svetlo a svetlo krásy. Modré aktivačné LED diódy pripravujú pokožku na opaľovanie a zlepšujú priamo viditeľné výsledky opaľovania. LED diódy Red Beauty Light sa starajú o pokožku pri opaľovaní a zároveň opálenie ešte zintenzívňujú.

Maya Bay je dokonalá fúzia a interakcia týchto dvoch svetelných spektier. Vyberte si z jej ponuky ideálny program pre Vašu pokožku - od jemného, až po intenzívny. Program a intenzitu si môžete nastaviť individuálne pre každú časť tela a to dokonca aj počas opaľovania.

LED opaľovač v oblasti tváre a rámien Vám vyčaruje obzvlásť krásne opálenie, pričom je dokonale jemný k citlivej pokožke v týchto oblastiach. 

baner baner

Solárkovanie
pre začiatočníkov

SPRÁVNY
VÝBER OBLEČENIA

Premyslite si, čo si do solária oblečiete. Po oblečení ostávajú neopálené pásiky, preto zvážte či o ne stojíte, alebo chcete dokonalé opálenie vcelku. U nás sa môžete opaľovať v plavkách, spodnom prádle, alebo úplne bez oblečenia.

solarium
solarium

POUŽÍVAJTE
OCHRANNÉ OKULIARE

UV žiarenie môže poškodiť oči. Kúpte si okuliare v našom Sun Shope a pribaľte si ich k svojej povinnej solárkovej výbave. Alebo si ich požičajte úplne zadarmo.

solarium

SPOZNAJTE
SVOJ TYP PLETI

Podľa typu pleti si viete vybrať správny program opaľovania a čas, ktorý v soláriu strávite. Ak s opaľovaním len začínate, začnite na nižšom stupni na kratší čas. Interval a program postupne zvyšujte. Dosiahnete tak najlepšie výsledky opálenia.

solarium

VYBERTE SI
SPRÁVNY KRÉM

Keď už poznáte svoj typ pleti, nezabudnite na správnu starostlivosť pred a po opaľovaní.

solarium

ODLÍČTE SA

Nezabudnite si umyť make up a deodorant. Aj oni totiž obsahujú istú dávku ochranného faktora. Vaše opálenie by kvôli nim nemuselo byť rovnomerné. Jemné odličovacie tampóny Ergoline sú u nás samozrejme zadarmo.

solarium

OŠETRITE SI PERY

Nezabudnite na balzam na pery s ochranným faktorom. Vaše pery vďaka tomu nebudú suché a popraskané. Môžete si u nás zakúpiť originálne balzamy Ergoline.

OTOČTE SA

Ležanie v jednej polohe bez pohnutia je cesta ako získať nerovnomerné opálenie. Nadvihnite hlavu, natiahnite krk, pohnite končatinami tak, aby sa UV lúče dostali všade.

 

solarium

 

 

Recenzie

Pokračovať

Do pokladne

Objednávka